Novinky

 

Vánoce u nás bezesporu patří k nejoblíbenějším svátkům v roce. Je to čas pohody a klidu, který trávíme se svými blízkými. K Vánocům se pojí nejrůznější zvyky a tradice. Kromě zdobení vánočního stromečku, stavění betlému, přípravy štědrovečerní večeře je to hlavně pečení cukroví. Představit si svátky bez sladkých kousků umí málokdo. Jenomže ne každému v koloběhu předvánočních povinností a starostí na pečení zbývá čas.

Každodenně Vám šetříme čas naším FFmenu a ani o Vánocích tomu nebude jinak. Již 8 let si zákazníci mohou objednávat zdravé "FF vánoční cukroví" a letos si jej můžete poprvé objednat i u pobočky Jižní Čechy. Skládá se z 8 druhů tradičního, velmi chutného cukroví, které je vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin (karobová čokoláda, celozrnná, špaldová, amarantová mouka, ořechy, med, javorový sirup apod). Užijete si tak sladké a přitom zdravé Vánoce.
 
Dodání už na pohled chutného vánočního cukroví máme naplánováno na 16.12.-22.12.2017, abyste jej měli na Vánoce čerstvé a voňavé. Stačí objednat v krátkém formuláři.
 

FF cukroví 1 ks = 1 kg
FF cukroví 1 kg = 590 Kč včetně dopravy ZDARMA
Nutná zálohová platba ve výši 30%/ 1 kg

 Cukroví je vhodné i pro diabetiky. 

Více informací Vám rádi poskytneme na tel. čísle 723 418 872 nebo na e-mailu jiznicechy@ffmenu.cz.

 

 

DARUJTE POD STROMEČEK DÁRKOVÝ POUKAZ FFMENU

16.10.2017

Přinášíme tip na skvělý dárek k Vánocům! Potěšte své blízké dárkovým poukazem na 5-ti chodové nutričně vyvážené menu na celý den a s dopravou zdarma. Darujte to nejlepší - zdraví s FFMENU. Dárkový poukaz je vhodným poděkováním pro rodiče, prarodiče, ale i Vaše zaměstnance.

celý článek

ZDRAVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ

12.10.2017

Bojíte se, že přiberete díky všem dobrotám, které Vás přes vánoční svátky obklopují?
Proto jsme pro Vás opět připravili zdravé, lahodné fitness cukroví, díky kterému se nemusíte obávat nadbytečných kilogramů.

celý článek

NOVÝ CENÍK FFMENU

30.4.2017

Je tomu již 5 let, kdy Fitness food menu nebylo nuceno měnit ceník FFmenu.
Pod tíhou trvalého navyšování cen za suroviny, obaly, energie, odvody, pojištění, nároky zaměstnanců, ale i změn v legislativě.

Měníme náš ceník s platností od 1.4.2017 s navýšením o necelých 10%.

celý článek