Novinky

 

Naše děti se zase vrátily do škol a i v práci už pomalu všem končí dovolené. Naše tělo si opět začíná zvykat na pravidelný režim, se kterým přichází i pravidelné a zdravé stravování. Máte pocit, že přípravou jídla trávíte poměrně dost času a přesto není Váš jídelníček tak pestrý, jak byste si představovali? Je ten správný čas sáhnout po nutričně vyvážené stravě, po Fitness food menu, které Vám každý den přivezeme až k Vám domů, do práce nebo na místo, které si dopředu zvolíte.

Víme, že díky naší vyvážené, zdravé a chutné stravě a také individuálnímu přístupu k zákazníkovi dosáhneme společně těch nejlepších výsledků.

Do 31.10.2017 každý 5. zákazník obdrží při objednávce alespoň 20 dní dva dny FFmenu zdarma.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 723 418 872
nebo na e-mailu vysocina@ffmenu.cz
 

FITNESS OÁZA - NOVÝ PARTNER

25.6.2017

Neustále rozšiřujeme řady našich obchodních partnerů, abychom Vám vytvořili okruh doplňujících služeb k naší nutričně vyvážené "krabičkové dietě". Pokud i Vy patříte k těm, kteří chtějí žít zdravým a aktivním životním stylem, rozklikněte článek a přečtěte si něco málo o našem novém ochodním partnerovi v Dačicích, který Vám pomůže dosáhnout cíle k Vaší vysněné postavě.

celý článek

NOVÝ CENÍK FFMENU

30.4.2017

Vážení zákazníci, 
Je tomu již 5 let, kdy Fitness food menu nebylo nuceno měnit ceník FFmenu.
Pod tíhou trvalého navyšování cen za suroviny, obaly, energie, odvody, pojištění, nároky zaměstnanců, ale i změn v legislativě.

Měníme náš ceník s platností od 1.4.2017 s navýšením o necelých 10%.

celý článek

PF 2017

30.12.2016

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,

Dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň, projevenou důvěru a spolupráci v roce 2016 a do nového roku 2017 Vám popřáli hodně zdraví pro Vás i Vaše rodiny, hodně spokojenosti, osobních i pracovních úspěchů a zároveň také prožití klidných a šťastných vánočních svátků. Současně se těšíme na další spolupráci.

celý článek