Novinky

 

Vánoce u nás bezesporu patří k nejoblíbenějším svátkům v roce. Je to čas pohody a klidu, který trávíme se svými blízkými. K Vánocům se pojí nejrůznější zvyky a tradice. Kromě zdobení vánočního stromečku, stavění betlému, přípravy štědrovečerní večeře je to hlavně pečení cukroví. Představit si svátky bez sladkých kousků umí málokdo. Jenomže ne každému v koloběhu předvánočních povinností a starostí na pečení zbývá čas.

Každodenně Vám šetříme čas naším FFmenu a ani o Vánocích tomu nebude jinak. Již 8 let si zákazníci mohou objednávat zdravé "FF vánoční cukroví" a letos si jej můžete již podruhé objednat i na Vysočině. Skládá se z 8 druhů tradičního, velmi chutného cukroví, které je vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin (karobová čokoláda, celozrnná, špaldová, amarantová mouka, ořechy, med, javorový sirup apod). Užijete si tak sladké a přitom zdravé Vánoce.
 
Dodání už na pohled chutného vánočního cukroví máme naplánováno na 16.12.-22.12.2017, abyste jej měli na Vánoce čerstvé a voňavé. Stačí objednat v krátkém formuláři.
  

FF cukroví 1 ks = 1 kg
FF cukroví 1 kg = 590 Kč včetně dopravy ZDARMA
Nutná zálohová platba ve výši 30%/ 1 kg

 Cukroví je vhodné i pro diabetiky. 

Více informací Vám rádi poskytneme na tel. čísle 723 418 872 nebo na e-mailu vysocina@ffmenu.cz.


 

PF 2017

30.12.2016

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,

Dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň, projevenou důvěru a spolupráci v roce 2016 a do nového roku 2017 Vám popřáli hodně zdraví pro Vás i Vaše rodiny, hodně spokojenosti, osobních i pracovních úspěchů a zároveň také prožití klidných a šťastných vánočních svátků. Současně se těšíme na další spolupráci.

celý článek

DARUJTE POD STROMEČEK DÁRKOVÝ POUKAZ FITNESS FOOD MENU

22.11.2016

Přinášíme tip na skvělý dárek k Vánocům! Potěšte své blízké dárkovým poukazem na 5-ti chodové nutričně vyvážené menu na celý den a s dopravou zdarma. Darujte to nejlepší - zdraví s FFMENU. Dárkový poukaz je vhodným poděkováním pro rodiče, prarodiče, ale i Vaše zaměstnance.

celý článek