O NÁS

Chcete jíst ZDRAVĚ, CHUTNĚ, ROZMANITĚ a ve SPRÁVNÉM MNOŽSTVÍ? Nevíte jak na to? Řešením jsme my FITNESS FOOD MENU = ZDRAVÁ STRAVA ROVNOU K VÁM  

Fitness food menu je nutričně vyvážené 5-ti chodové menu zabalené ve speciálním potravinářském obalu, které Vám budeme dodávat přímo domů. 

Naše filozofie:

Naší filozofií je připravit zákazníkům komplexní způsob zdravého stravování s profesionálními službami, kde hlavním cílem nemusí být jen redukovat váhu, ale hlavně naučit nás všechny zdravému způsobu stravování pomocí zdravých, tělu prospěšných a nechemicky ošetřených surovin.

Fitness food menu je sestavováno nejen s ohledem na výslednou kalorickou hodnotu, ale hlavně také s ohledem na charakter použitých surovin. Počítáme nejen s podílem bílkovin, sacharidů a tuků, ale hlavně také s podílem vitamínů, nasycených a nenasycených mastných kyselin atd... Dbáme především na použití zdravých surovin. Celozrnná mouka namísto klasické bílé mouky, ovocný cukr, javorový sirup, med namísto rafinovaných cukrů, olivový olej namísto živočišných olejů, sojové smetany, sojanézy namísto tučných smetan, majonézy,  a jiné...

Fitness food menu se Vám umí přizpůsobit - součástí našeho programu je přizpůsobení výsledné kalorické hodnoty na každého z nás pomocí individuálního Fitness food menu, které přihlíží na cíle a potřeby každého zákazníka.

Fitness food menu není krabičková dieta s podprůměrnou kalorickou hodnotou, kde stravování pod svůj bazální metabolismus hodnotíme jako lehký hazard se zdravím každého uživatele.

Fitness food menu si můžete také vyzvednout i objednat přímo na místě u našich obchodních partnerů, nebo prostřednictvím objednávkového formuláře.