Novinky

Fitness food menu partnerem Fashion show

18.4.2017

Móda a zdravý životní styl patří neodmyslitelně k sobě. Proto jsme se stali partnerem módní show poděbradského butiku DREAMS s.r.o. Přijďte se i vy pokochat pohledem na nejmodernější světové módní i kosmetické trendy. My pro Vás připravíme malé občerstvení :) 

celý článek

Provozovna FFMenu v Poděbradech má novou fasádu

9.4.2017

Možná jste kolem naší provozovny denně chodili, ale nevěděli jste o tom. Teď nás už nepřehlédnete :). Nová, zelenobílá fasáda ladí s barvami našeho loga a se zdravým životním stylem. Zde pro Vás každý den připravujeme 5-ti chodové vyvážené Fitness food menu.

celý článek

Na jaro do formy s FFMenu a Fitness L v Poděbradech

21.3.2017

Znáte to, říkáte si "musím začít cvičit", ale už si zapomenete říct, kdy přesně to bude. S naší akcí máte možnost začít TEĎ. Hlaste se do 10. 4. na recepci Fitness L u zimního stadionu v Poděbradech, nebo na všech našich kontaktech uvedených na Facebooku a webu. Využijte 30% slevu na měsíční Fitness Food Menu a cvičení Slim Belly pod vedení zkušené instruktorky. Společně s akcí jsme pro Vás přichystali i soutěž, ten z účastníků kurzu, který dosáhne největšího úbytku cm v pase, získá další měsíc FFMenu a Slim Belly v hodnotě 7 960 Kč ZDARMA.

celý článek

Vencl se stal Mistrem světa GBF

13.3.2017

Profesionálního boxera Daniela Vencla čekal zápas o titul Mistra světa organizace GBF. Oslovil nás ke spolupráci, protože v rámci tréniku potřeboval zredukovat svou váhu. Naše Fitness Food Menu byla jasná volba, protože šetří ČAS a v konečném součtu i PENÍZE. Dan se potřeboval soustředit hlavně na trénink, takže hodiny, které by strávil přípravou jídla, mohl využít efektivněji. A VYPLATILO SE :) 

celý článek

Pomůžeme boxerovi Venclovi ke Světovému titulu?

7.2.2017

Vyvážené menu je vhodné pro každého. Vrcholových sportovců nevyjímaje. Proto si FFMenu vybral i Daniel Vencl  - profesionální boxer z Poděbrad, který 25. 2. zabojuje s Jindřichem Veleckým o světový titul. Dan potřebuje zredukovat váhu a my mu každý večer přivážíme várku 5 jídel na další den.

 

celý článek

Nové, ještě lepší jídelníčky jsou tady

22.1.2017

Názory na zdravou stravu se neustále vyvíjí a reagují na nejnovější poznatky. To, co bylo dříve považováno za zdravé je nyní zatracováno a naopak. I my reagujeme na nové trendy v jídle a konzultujeme skladbu menu s nutričními terapeuty. Naši věrní zákazníci, kteří od nás odebírají FFMenu dlouhodobě, tak pocítí několik změn. Tou nejzásadnější je, že zařazujeme do jídelníčků vepřové libové, takže si i milovníci tohoto druhu masa přijdou na své. 

celý článek

Nový rok s novou výzvou - Lednová akce s Fitness Paty v Čáslavi

13.1.2017

Začátek roku je plný předsevzetí. Mezi ty nejčastější patří přání zhubnout. Ne vždy se nám to ale daří. Chybí správná motivace, nebo vedení někoho, kdo věci rozumí a pomůže nám zbavit se kil bez častého JO JO efektu. Zdravé hubnutí jde ruku v ruce s vyváženou, pravidelnou stravou a pohybem.

celý článek