Vencl se stal Mistrem světa GBF

13.3.2017

Profesionálního boxera Daniela Vencla čekal zápas o titul Mistra světa organizace GBF. Oslovil nás ke spolupráci, protože v rámci tréniku potřeboval zredukovat svou váhu. Naše Fitness Food Menu byla jasná volba, protože šetří ČAS a v konečném součtu i PENÍZE. Dan se potřeboval soustředit hlavně na trénink, takže hodiny, které by strávil přípravou jídla, mohl využít efektivněji. A VYPLATILO SE :) 

Daniel Vencl, poděbradský profesionální boxer, bojoval 25. 2. na exibičním galavečeru v boxu o titul Mistra světa organizace GBF. Příprava na souboj probíhala několik měsíců. Dan byl v tvrdém tréninku a požádal nás, abychom mu připravovali 5ti chodové Fitness Food Menu. Hlavním cílem byla redukce váhy. Při této příležitosti jsme pro naše fanoušky na FB připravili soutěž o dva lístky na galavečer a týdenní FFMenu zdarma. Danovi jsme měsíc vozili krabičky a soutěžící tipovali, kolik se mu nakonec podaři shodit kilogramů.

Dan titul Mistra světa vyhrál a my mu z celého srdce gratulujeme. Spolu s ním vyhrála jedna ze soutěžících naší FB soutěže. Iva Langerová tipla nejpřesněji Danův úbytek na váze (5,7 kg) a svou výhru si náležitě užila.