Novinky

Informace o plánovaných výlukách FFM

12.3.2018

Velikonoční výluka: 1. - 2. 4. (poslední menu přivezeme ve čtvrtek 29. 3. a první po výluce v úterý 3. 4.)
Svátek práce: výluka 1. a 2. 5. (poslední menu přivezeme ve čtvrtek 26. 4. a první po výluce ve středu 2. 5.)
Den vítězství: výluka 6. - 8. 5. (poslední menu přivezeme ve čtvrtek 3. 4. a první po výluce ve středu 9. 5.)
Dovolená: výluka 1.7. - 30.7. (poslední menu přivezeme ve čtvrtek 28. 6. a první po výluce v úterý 31. 7.)
O tyto dny jsou vaše objednávky prodlužovány automaticky již při zadávání objednávky, která do těchto termínů zasahuje.

celý článek

Klíčíte? My ano!

6.2.2018

Zdravé luštěninové klíčky, si můžete za tři dny naklíčit doma v pet láhvi. U nás na provozovně se klíčí každý týden, je to velmi jednoduché. Nejvíce se používají mungo fazole a lze klíčit i ostatní luštěniny - cizrna, čočka, hrách i semínka např. řeřicha. Klíčky obsahují veliké množství bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Tento týden jste je mohli ochutnat ve středeční svačině - Mungo salátek se zelím a dýňovým plátkem. Přikládáme několik článků o klíčení...

celý článek

Objednávky na leden

20.12.2017

Přijímáme objednávky od nového roku! První závoz v roce 2018 bude 7. ledna v odpoledních hodinách. Pro objednání (nový zákazník) vyplňte prosíme objednávku po kliku na rychlá objednávka v horním menu. Stávající zákazníci stačí když objednají přes SMS. Po zpracování objednávky Vám pošleme potvrzení. Dejte Vašim předsevzetím reálnou podobu!

celý článek

Informace o vánoční výluce FFM

2.11.2017

Vánoční výluka z výroby Fitness Food Menu bude ve dnech 24. 12. 2017 až do 4. 1. 2018. To znamená, že Vám přivezeme poslední menu ve čtvrtek  21. prosince 2017 a první opět v novém roce v neděli dne 7. 1. 2018. O tyto dny výluky jsou všechny vaše objednávky prodlouženy automaticky.

celý článek

Novinky z Fitness Food Menu

2.8.2017

Po měsíční výluce opět rozvážíme Fitness food menu, nově i do regionu – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Přelouč a okolí. Ve volném měsíci jsme kompletně vyčistili kuchyň, zmapovali nový region a hledali nové partnery pro Vás naše zákazníky, aby jste mohli naše služby využít na plno.

celý článek

Naši partneři, kteří v tom jednou s námi

10.5.2017

Mámě již pěknou síť partnerů, kteří Vám pomáhají společně s našim jídlem vypadat a cítit se skvěle! Toto jsou nejbližší co se týká vzdálenosti. Partnerskou síť budujeme a rozšiřujeme stále. Máme zájem spolupracovat s fitness centry, prodejnami zdravé výživy, trenéry, salóny krásy či welness centry. Nabízíme zajímavý provizní systém, ale hlavně chceme pomáhat lidem v jejich úsilí ve fitness, aby nebyli naši zákazníci unaveni po jídle, dostali pěknou dávku vitamínů, minerálů a hlavně bílkovin.

celý článek

Informace o výlukách Fitness food menu

25.4.2017

Informujeme o výlukách dodávky FFM v těchto termínech. Svátek práce - poslední menu přivezeme ve čtvrtek 27 .5. a pak menu přivezeme opět v úterý 2. 5. Další výluka je Den vítězství kdy přivezeme poslední jídlo 4. 5. a pak menu přivezeme v úterý 9. 5. Poslední plánovaná výluka je dovolená v červenci, to přijedeme naposledy 29. 6. a poté opět začínáme 30. 7. kdy přivezeme jídlo na pondělí 31. 7. Děkujeme za pochopení a věříme, že pro vás budou tyto výluky v

celý článek