Novinky

Klíčíte? My ano!

6.2.2018

Zdravé luštěninové klíčky, si můžete za tři dny naklíčit doma v pet láhvi. U nás na provozovně se klíčí každý týden, je to velmi jednoduché. Nejvíce se používají mungo fazole a lze klíčit i ostatní luštěniny - cizrna, čočka, hrách i semínka např. řeřicha. Klíčky obsahují veliké množství bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Tento týden jste je mohli ochutnat ve středeční svačině - Mungo salátek se zelím a dýňovým plátkem. Přikládáme několik článků o klíčení...

celý článek

Objednávky na leden

20.12.2017

Přijímáme objednávky od nového roku! První závoz v roce 2018 bude 7. ledna v odpoledních hodinách. Pro objednání (nový zákazník) vyplňte prosíme objednávku po kliku na rychlá objednávka v horním menu. Stávající zákazníci stačí když objednají přes SMS. Po zpracování objednávky Vám pošleme potvrzení. Dejte Vašim předsevzetím reálnou podobu!

celý článek

Informace o vánoční výluce FFM

2.11.2017

Vánoční výluka z výroby Fitness Food Menu bude ve dnech 24. 12. 2017 až do 4. 1. 2018. To znamená, že Vám přivezeme poslední menu ve čtvrtek  21. prosince 2017 a první opět v novém roce v neděli dne 7. 1. 2018. O tyto dny výluky jsou všechny vaše objednávky prodlouženy automaticky.

celý článek

Novinky z Fitness Food Menu

2.8.2017

Po měsíční výluce opět rozvážíme Fitness food menu, nově i do regionu – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Přelouč a okolí. Ve volném měsíci jsme kompletně vyčistili kuchyň, zmapovali nový region a hledali nové partnery pro Vás naše zákazníky, aby jste mohli naše služby využít na plno.

celý článek

Naši partneři, kteří v tom jednou s námi

10.5.2017

Mámě již pěknou síť partnerů, kteří Vám pomáhají společně s našim jídlem vypadat a cítit se skvěle! Toto jsou nejbližší co se týká vzdálenosti. Partnerskou síť budujeme a rozšiřujeme stále. Máme zájem spolupracovat s fitness centry, prodejnami zdravé výživy, trenéry, salóny krásy či welness centry. Nabízíme zajímavý provizní systém, ale hlavně chceme pomáhat lidem v jejich úsilí ve fitness, aby nebyli naši zákazníci unaveni po jídle, dostali pěknou dávku vitamínů, minerálů a hlavně bílkovin.

celý článek

Informace o výlukách Fitness food menu

25.4.2017

Informujeme o výlukách dodávky FFM v těchto termínech. Svátek práce - poslední menu přivezeme ve čtvrtek 27 .5. a pak menu přivezeme opět v úterý 2. 5. Další výluka je Den vítězství kdy přivezeme poslední jídlo 4. 5. a pak menu přivezeme v úterý 9. 5. Poslední plánovaná výluka je dovolená v červenci, to přijedeme naposledy 29. 6. a poté opět začínáme 30. 7. kdy přivezeme jídlo na pondělí 31. 7. Děkujeme za pochopení a věříme, že pro vás budou tyto výluky v

celý článek

Pořádáme ochutnávku v Trutnově

8.2.2017

Ve středu 15.2. od 17 hodin rozbalíme náš ochutnávkový stánek ve Olfin Car Fitness Horská v Trutnově. Během ochutnávky sleva 10 % na naše menu. Při vyplnění našeho dotazníku možnost vyhry 5ti denního stravování na zkoušku zdarma! Přijďte ochutnat a zeptat se na to co Vás zajímá! Rádi Vám vše vysvětlíme!

celý článek