Novinky

Těšte se na nové chutě a jídla našeho menu

4.1.2017

Vážení zákazníci i nezákazníci, od začátku roku 2017 prošly naše postupy výroby vyváženého jídla velkou změnou. Kompletně jsme přepracovali strukturu jídel a chutí. Vyřadili jsme suroviny, které se u vás nesetkali s úspěchem, zařadili jsme do jídelníčku vepřové maso, navýšili jsme poměr zdravých tuků a snažíme se častěji péci vlastní pečivo. Doufáme, že Vás tato změna příjemně překvapí a bude Vám naše menu chutnat ještě více než doposud. Kdo si nechce objednat menu, může si objednat alespoň naši kuchařku, kde je 150 našich receptů - jednoduchých, zdravých a chutných jídel. Objednat kuchařku je možné z našeho webu přes formulář.

celý článek

Vánoční dárkový poukaz PRO ZDRAVÍ s Fitness food menu

22.11.2016

Opět si kladate otázku, co darovat k letošním Vánocům? My jsme ji vyřešili za Vás! Není nic lepšího než věnovat zdravé stravování svým blízkým či kamarádům. Hodí se pro všechny věkové kategorie, kterým není lhostejný jejich životní styl. Darujte osvědčený a vyzkoušený produkt Fitness food menu!

celý článek

Nový partner FFM

15.11.2016

Naším novým partnerem, kde lze objednat Fitness food menu s 5% slevou je prodejna Zdravé výživy Karly Jaroušové, Úpice, Pod Městem. V této prodejně Vám rádi poradí ohledně objednávky FFM a můžete si tam nakoupit z velkého sortimentu zdravé výživy. V druhé části prodejny je možno nakoupit i stravu pro vaše domácí zvířata a mazlíčky.

http://www.cestakezdravi.dxnkava.cz

celý článek

Zdravé vánoční cukroví

6.10.2016

Vánoční cukroví

Připravili jsme pro Vás naše Fitness Food cukroví, díky kterému se nemusíte obávat nadbytečných kilogramů. Tradiční vánoční cukroví, ale se surovinami s přidanou hodnotou slova zdraví: karobová čokoláda, ořechy, sušené ovoce, med, javorový sirup, stevie, špaldová, amarantová mouka apd...to vše obsahuje vyjímečné FF cukroví. Navíc bez starostí, nákupů a bolavých zad nad loupáním ořechů :))) Již loni jsme našim zákazníkům před Vánoci poslali malou ochutnávku, letos rozjíždíme tento vánoční projekt naplno!

 

celý článek

Náš zákazník na Paralympiádě v Riu

21.9.2016

Jeden náš zákazník nám posílá pozdrav z Ria. Rádi se o něj s vámi podělíme. Podporujeme Trutnovský F-team, jehož je paralympik Aleš Kisý členem. Na letních hrách v Riu se umístil na krásném 5. místě a to v hodu koulí. Protože jsme ho na cestu vybavili naším tričkem Fitness food menu, nemůže chybět na tomto pozdravu. Děkujeme Aleši!

Podporujeme nejrůznější sportovce, sportovní klání, oddíly a vše co souvisí se sportem, zdravou výživou a zdravým životním stylem. Pro žádosti o podporu se na nás neváhejte obrátit, rádi navážeme spolupráci, přijedeme s ochutnávkou nebo vysvětlíme základní principy zdravé výživy.

celý článek

Základem zdravého stravování je pět jídel denně

22.8.2016

Snažíme se vysvětlit našim zákazníkům v čem spočívá filozofie zdravého stravování, základem je pět nutričně vyvážených jídel denně s tříhodinovými pauzami, tělo si zvykne na pravidelnost a nemá potřebu si ukládat tuky na „horší časy“. Metabolismus se nastartuje jinak a my se díky tomu cítíme odpočatě, zdravě a připraveni na další aktivity.

celý článek

Příjmeme posilu do našeho kuchařského týmu!

11.7.2016

Do našeho kolektivu příjmeme kuchaře/kuchařku na výrobu Fitness food menu. Požadujeme praxi v oboru, radost z vaření, zájem o zdravou výživu, čistotnost. Nabízíme práci v mladém kolektivu s patřičným finančním ohodnocením včetně příspěvků na jídlo a dopravu. Nástup možný od 1. srpna 2016. Zájemci prosíme pište na podkrkonosi@ffmenu.cz nebo volejte 603 727 994.

celý článek

Plánovaná dovolená FF menu Podkrkonoší

26.5.2016

Vážení zákazníci, dovolujeme si oznámit termíny plánovaných výluk FF menu. Píšeme dny, kdy nepřijedeme. 

O tyto dny je objednávka automaticky prodloužena:

neděle 17. července - neděle 31. července - dovolená
úterý 5. 7. 2016 - státní svátek
čtvrtek 11. 8. 2016 - výluka z technických důvodů

Děkujeme za pochopení!

celý článek

Lion Nutrition

12.5.2016

Zahájili jsme spolupráci s výrobcem potravinových doplňků náchodskou firmou LION Nutrition, která vyrábí a prodává různé vysokobílkovinové proteiny, spalovače tuků, okysličovače krve, sady vitamínů, minerálů a další. Ve spolupráci s touto firmou nabízíme našim zákazníkům 15% slevu na jejich výrobky. Stačí při objednávce uvést slevový kód FFM a náš kurýr vám jejich produkty přiveze s taškou FF menu většinou do dvou dnů.

celý článek