+420 728 079 226

Novinky

BUĎTE V OBRAZE

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
právě na tomto místě naleznete vždy nejaktuálnější nabídky, akce a informace, které Vám chceme sdělit. Budeme potěšeni, pokud se stanete také našimi facebookovými přáteli, najdete nás na profilu Fitness food menu - JV Morava, a také zde najdete vždy aktuální informace! Nenechte si ujít množství akcí, které pro Vás průběžně připravujeme, sledujte informace týkající se nejnovějších trendů ve výživě, nově používaných surovin, nových produktů a služeb.

TĚŠÍME SE, ŽE NÁM ZACHOVÁTE SVOU PŘÍZEŇ, PŘÍPADNĚ SI JI KVALITOU NAŠICH PRODUKTŮ A SLUŽEB ZÍSKÁME!

Čerstvé informace z naší nabídky

18.2.2018

Milí příznivci Fitness Food Menu,
milí příznivci moderní formy stravování,
právě v těchto dnech jsme pro Vás dokončili nový informační materiál o rozsahu a možnostech námi nabízených služeb. Fitness Food Menu představuje moderní formu stravování v řadě různých variant. Umíme prostřednictvím kvalitní stravy plnit rozličná přání našich zákazníků. Pomáháme nejen s řízenou redukcí váhy našich klientů, ale také nabízíme možnost pravidelného stravování, které je klíčovým aspektem zdravého životního stylu, navíc k rozmanitosti a kvalitě, která je na našem trhu zcela ojedinělá.

Fitness Food Menu není pouhá krabičková dieta, jedná se o životní styl, formu zdravého stravování v době, která správné životosprávě "nenahrává".

S Fitness Food Menu lze redukovat váhu, tedy využít našich služeb pro klasickou dietu, rovněž ale umíme pomoci s výživou bez potřeby redukce váhy lidem s náročným profesním režimem, umíme zajistit výživu pro sportovce a řadu dalších.

Jídlu, resp. stravování opravdu rozumíme !
Nabídka jídel je neskutečně pestrá a dodávaná strava je velmi kvalitní, samozřejmě hygienicky balená a nutričně vyvážená.

Prohlédněte si níže nabídnuté soubory a zvažte, zda není naše nabídka určena právě vám.
Vaše Fitness Food Menu Slovácko

celý článek

Novinka na našem Facebooku

15.9.2017

Vážení příznivci moderní formy stravování,
chceme Vám být zase o krok blíže, chceme s vámi efektivněji komunikovat a současně Vám i díky tomu poskytovat kvalitnější služby, spojené s moderní formou stravování, tedy s námi, s Fitness Food Menu.

Z výše uvedených důvodů si vás dovolujeme informovat o tom, že NOVĚ najdete informace o naší podobčce Fitness Food Menu na facebooku pod názvem FITNESS FOOD MENU SLOVÁCKO. Naše pobočka zajišťuje své služby na celém území moravského Slovácka, tedy v Hodoníně, Kyjově, Uherském Hradišti, Uherském Brodě a Břeclavi, včetně vesniček a obcí v okolí těchto měst.

Těší nás váš zájem o naše služby a věříme, že naše služby brzy využijete.
Těšíme se na setkání či telefonát s vámi.

Vaše Fitness Food Menu Slovácko


celý článek