+420 728 079 226

Majitelé sítě Fitness food menu představují novinku

8.8.2013

Vážení zákazníci, dovolte nám Vám představit novou "tvář" společnosti Fitness food menu.
V první řadě bychom rádi poděkovali všem našim zákazníkům ,kteří mají zkušenost s našimi službami a kteří nás velmi motivují k neustálému zlepšování našich produktů a služeb.
Za již 5-ti letou tradicí ,kdy Fitness food menu vzniklo se nám podařilo otevřít 39 poboček po celé ČR a naše ambice se začínají projevovat i v sousedním Rakousku ,kde otevíráme další pobočky stejně jako chystaná expanze na trh Slovenska.
 
Právě díky naší expanzi v ČR se nám podařilo nasbírat jisté zkušenosti a neméně důležité názory našich zákazníků z různých koutů ČR a právě díky těmto názorům a motivaci pro vylepšování našich služeb jsme se rozhodli k zásadní změně naší celkové tváře.
 
Naše změna začíná novým logem FFmenu ,pokračuje přes nové webové stránky a nové funkce pro zpřesnění informací směrem k zákazníků,ale i nového systému odměn. Nyní může každý zákazník po automatické registraci ,která se vytvoří vyplněním objednávkového formuláře nahlížet do vlastní objednávky kde se evidují nejen údaje o zákazníkovi ,ale i výsledky z měření u nutriporadců,zákazník po přihlášení získává informace o novinkách a akcích a hlavně je možné nárokovat provizi za doporučení kterou lze vyplatit pomocí tlačítka "vyplať peníze" přímo na účet zákazníka.
 
Pevně věříme,že se naše novinky zalíbí všem zákazníkům FFmenu a už nyní se otevřeně těšíme na Vaše názory a poznatky,kterými se vždy řídíme.
 
Děkujeme ,že jste s námi 
Tomáš a Lucie Volfovi