+420 728 079 226

MOTIVAČNÍ PROGRAM PRO SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY (AFFILATE)

5.9.2013

DOPORUČTE DALŠÍM ZÁJEMCŮM Z OKRUHU VAŠICH PŘÁTEL, PŘÍBUZNÝCH, KOLEGŮ… NAŠE MENU

A ZÍSKÁTE PROVIZI 5% Z HODNOTY KAŽDÉ JEHO DALŠÍ OBJEDNÁVKY!

Dlouhodobá zkušenost ukazuje, že nejlepší reklamou naší společnosti je spokojený zákazník a následně jeho doporučení svým příbuzným či známým. Ačkoliv je přirozené, že kvalitní produkt či službu doporučujeme svým blízkým, abychom jim pomohli vybrat to nejlepší, my nabízíme navíc FINANČNÍ MOTIVACI!

JE TO VELMI JEDNODUCHÉ!

V potvrzení vaší vlastní objednávky obdržíte zároveň aktivní odkaz pro doporučení menu Vašim známým. Stačí když tento odkaz zašlete e-mailem osobám, které mají o naše produkty zájem (nebo jej také můžete zaslat všem vašim kontaktům s krátkou informací). Pokud se případný nový zákazník pomocí tohoto odkazu připojí na náš web a vyplní objednávku, automaticky se Vám vygeneruje nárok na výše uvedenou provizi.

Administrace celého procesu probíhá právě v odkazu AFFILATE v autorizovaném prostředí. Zde je k dispozici aktivní odkaz pro zasílání a také přehledná evidence vašich zákazníků a jejich objednávek. Pro vyplacení provize stačí jen kliknout na tlačítko VYBRAT PENÍZE. Obratem Vás zkontaktujeme a dohodneme způsob úhrady provize. Tuto je možné čerpat v hotovosti či formou slevy na vaši další objednávku.