Přidejte se k nám.


Využijte našich zkušeností a léty ověřených postupů.

76

Měst

V Česke republice máme 13 výroben, které dohromady pokrývají 76 měst. Stále však hledáme nové partnery, kteří nám pomohou rozšířit FFmenu do dalších míst.

4

Země

V roce 2008 jsme založili společnost FFmenu. Od té doby jsme postupně rostli a rozšiřovali se po celé České republice. Od roku 2014 si FFmenu mouhou objednat i na Slovensku a postupně následovalo Rakousko a Polsko.

11

Roků

Máme 11 let zkušeností. Jsme rodinná firma, která se od roku 2008 naplno věnuje zdravému systémovému stravování. Jsme sportovci, nutriporadci i obchodníci. Spojujeme poradenství a gastro.


Náš hlavní produkt. To nejlepší na trhu.

FFM je systémové, cílené a zdravé stravování pro každého s distribucí v ceně. Naší filozofií je "nejsme dieta, náš zákazník se s námi stravuje douhodobě".

Menu sestavují 3 odborníci nikoliv jeden jako tomu bývá v našem oboru, předcházíme tak střetu názorů. Pracujeme s odborným softwarem FITLINIE.

Servis zákazníka obstaráváme pomocí vlastní aplikace FFMS.

3 - 5 - 7 jídel / den to vše je FFM

Individuální nastavení a zacílení FFM programu = dlouhodobý zákazník.


Výhody. Kompletní podpora.

Nízké vstupní náklady na kompletní realizaci, Zavedená značka Fitness Food Menu na trhu, Zpracovaná legislativa

Potřebné speciální vybavení v ceně franchisingu, Podrobné sestavy jídel pro výrobu (750 receptů), Aplikace FFMS pro servis propojená s www a GPS ( 2018 ).

Software Fitlinie pro přenos dat týdenních FFM ( 2018 ), Realizační harmonogram, Školení pro pozice: Kuchař, Provoz, Obchod.

Školení marketingu aplikovaného na projekt FFmenu, Odborné konzultace a školení, Nutriporadce k dispozici, Zkušenosti z několika trhů, Odborný konzultant pro individuální plány zákazníků

Podpora sítě v rámci centrálního marketingu zajištěno profesionální agenturou ( vedení sociálních sítí, zacílené kampaně atd. ).

Technolgická podpora - zajistíme nejmodernější technologie pro teplý a schlazený pokrm s wifi připojením do sítě FFM a to bez nutnosti zajištění vstupních investic.


Spolupráce. Váš byznys nastartujeme.

▪ sjednejte si s námi termín jednání na kterém Vám předáme 100% potřebných informací k projektu, odpovíme na Vaše dotazy

▪ předložíme vzor franchisingové smlouvy a dojednáme její přílohy

▪ v den podpisu smlouvy spolupráce začíná a ve stejný den sestavíme harmonogram realizace

▪ společně se zapojíme do hledání výrobních prostorů a zázemí Vaší firmy FFM

▪ zpracujeme základní příručku pro úpravy a kompletaci výroby v návaznosti na legislativu

▪ proškolíme Vás, poradíme při realizaci

▪ pomůžeme najít a proškolíme zaměstnance

▪ předáme dodavatele a jejich služby ve Váš prospěch

▪ spustíme marketingové kampaně

▪ zahájíme provoz


Nízké vstupní náklady s krátkodobou návratností 6 - 9 měsíců.

Kontaktujte nás