Filozofie

Co je Fitness food menu?

Fitness Food Menu je nutričně vyvážené 5-ti chodové menu zabalené ve speciálním potravinářském obalu, které Vám každý den budeme dodávat ve Vámi určeném časovém rozmezí přímo domů.

Díky naší vyvážené, zdravé a chutné stravě a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi dosahujeme společně těch nejlepších výsledků. Nabízíme Vám mnohem víc než jen rychlé a zdravé hubnutí. 

Nemáte čas každý den zdravě vařit? Nechce se Vám studovat, jaké látky Vaše tělo potřebuje a z jakých potravin je získat? My to uděláme za Vás! Upevněte svoje zdraví, vytvarujte postavu a získejte příval nové energie. S pomocí Fitness Food Menu můžete žít zdravě každý den.

 

PROČ FITNESS food MENU?

  • Ideální nutriční složení
  • Vyvážená zdravá strava
  • Menu ušité na míru každému zákazníkovi
  • Redukce váhy a vytvarování postavy
  • Budete se cítit a vypadat skvěle
  • Nebudete mít hlad a pochutnáte si
  • Začnete jíst pravidelně
  • Získáte spoustu energie

 

Naše filozofie:

Naší filozofií je připravit zákazníkům komplexní způsob zdravého stravování s profesionálními službami, kde hlavním cílem nemusí být jen redukovat váhu, ale hlavně naučit nás všechny zdravému způsobu stravování pomocí zdravých, tělu prospěšných a nechemicky ošetřených surovin.

Co je fitness food menu?
 

Fitness food menu je sestavováno nejen s ohledem na výslednou kalorickou hodnotu, ale hlavně také s ohledem na charakter použitých surovin. Počítáme nejen s podílem bílkovin, sacharidů a tuků, ale hlavně také s podílem vitamínů, nasycených a nenasycených mastných kyselin atd... Dbáme především na použití zdravých surovin. Celozrnná mouka namísto klasické bílé mouky, ovocný cukr, javorový sirup, med namísto jednoduchých cukrů, sojové smetany, sojanézy namísto tučných smetan, majonézy, olivového oleje namísto živočišných olejů a jiné...

Fitness food menu Vám ušijeme přímo na míru - součástí našeho programu je přizpůsobení výsledné kalorické hodnoty pomocí individuálního Fitness food menu, které přihlíží na cíle a potřeby každého zákazníka. Díky tomu je výsledný efekt nejúčinnější a Vy se tak naučíte, co Vašemu tělu nejvíce prospívá.

Fitness food menu není klasická krabičková dieta s podprůměrnou kalorickou hodnotou. Pečlivě dbáme na to, abychom Vám poskytli to nejlepší. Díky naší zdravé a dokonale vyvážené stravě se budete cítit a vypadat skvěle. Dokážeme Vám, že i zdravá strava může být zábava.

Pojďte do toho s námi a změňte svůj život z pohodlí Vašeho domova!