ZDRAVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ

10.10.2017

 
 
Vánoce u nás bezesporu patří k nejoblíbenějším svátkům v roce. Je to čas pohody a klidu, který trávíme se svými blízkými. K Vánocům se pojí nejrůznější zvyky a tradice. Kromě zdobení vánočního stromečku, stavění betlému, přípravy štědrovečerní večeře je to hlavně pečení cukroví. Představit si svátky bez sladkých kousků umí málokdo. Jenomže ne každému v koloběhu předvánočních povinností a starostí na pečení zbývá čas.
 
Každodenně Vám šetříme čas naším FFmenu a ani o Vánocích tomu nebude jinak. Již 9 let si zákazníci mohou objednávat zdravé "FF vánoční cukroví" a letos si jej můžete již potřetí objednat i na Vysočině. Skládá se z 8 druhů tradičního, velmi chutného cukroví, které je vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin (karobová čokoláda, celozrnná, špaldová, amarantová mouka, ořechy, med, javorový sirup apod). Užijete si tak sladké a přitom zdravé Vánoce.
 
Dodání už na pohled chutného vánočního cukroví máme naplánováno na 17.12.-21.12.2018, abyste jej měli na Vánoce čerstvé a voňavé. Stačí objednat v krátkém formuláři viz. níže.
 

 

FF cukroví 1 ks = 1 kg   
FF cukroví 1 kg = 590 Kčetně dopravy ZDARMA

Nutná zálohová platba ve výši 30%/ 1 kg

 

Více informací Vám rádi poskytneme na tel. čísle +420 723 418 872 nebo na e-mailu vysocina@ffmenu.cz.

 !POZOR! NAŠE KAPACITA JE OMEZENA :)

 

Objednávka