Zdravé vánoční cukroví

18.9.2018

Vánoční cukrovíPřipravili jsme pro Vás naše Fitness Food cukroví, díky kterému se nemusíte obávat nadbytečných kilogramů. Tradiční vánoční cukroví, ale se surovinami s přidanou hodnotou slova zdraví: karobová čokoláda, ořechy, sušené ovoce, med, javorový sirup, stevie, špaldová, amarantová mouka apd...to vše obsahuje vyjímečné FF cukroví. Navíc bez starostí, nákupů a bolavých zad nad loupáním ořechů :))) Již loni jsme našim zákazníkům před Vánoci poslali malou ochutnávku, letos rozjíždíme tento vánoční projekt naplno!

Objednávka vánočního cukroví

Cukroví

FITNESS FOOD CUKROVÍ - Vám zdravě osladí Vánoční stůl


Připravili jsme pro Vás naše FF cukroví, díky kterému se nemusíte obávat nadbytečných kilogramů a které je vhodné i pro diabetiky.

1 KG FF CUKROVÍ =  590,- včetně dopravy ZDARMA

Nutná zálohová platba ve výši 30% / 1KG

Prodkutem je 1KG = 8 vybraných druhů tradičního českého cukroví.

FF CUKROVÍ Vám bude dodáno v termínu 17. - 20. 12. 2018

Objednávku provedete výše v objednávkovém formuláři.
 

Jak je možné, že je naše FF cukroví tak chutné a  přesto "zdravé" ?
Klademe důraz na suroviny a jejich zpracování.

  • bílá mouka je nahrazována celozrnnou, grahamovou
  • bez použití rafinovaného bílého cukru - nahrazováno fruktozou, ovocnými cukry, javorovým sirupem
  • bez tučných krémů
  • bez barviv, konzervantů a E
  • bez mléčné čokolády - nahrazováno karobem
  • a další tělu prospěšné suroviny...

Celozrnná mouka

Na rozdíl od bílé mouky má zachovány všechny součásti zrn. Celozrnná mouka tak obsahuje mnohem více vlákniny, vitamínů B, D a E, enzymů, minerálních látek a stopových prvků - o které je bílá mouka ochuzena. Vyšší obsah vlákniny nás zasytí na delší dobu, navíc působí jako prevence civilizačních chorob trávící soustavy, jako je zácpa či rakovina tlustého střeva. Výrobky z grahamové mouky mají trochu sladší chuť, než z celozrnné mouky.

Karobová čokoláda

Představuje vhodnou nárhažku mléčné čokolády, kterou mohou využívat alergici na kravské mléko, ale která tvoří bohatý zdroj živin i pro nealergiky. Karob má navíc příznivý vliv na trávení, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a na rozdíl od kakaa jeho požití nevyvolává zrychlený tep, poruchy spánku nebo hyperaktivitu.

Vánoční cukroví