Nejčastější dotazy a tipy

25.10.2018

V tomto článku jsou odpovědi na vaše nejčastější dotazy. Zvolit si správnou porci je jednoduché, nebo Vám poradíme. Objednávky přijímáme den předem do 12 hodin přes objednávku v horním menu. Vyzkoušejte naše jídlo na 5 dní! Zkušební týden stojí 1600 Kč za menu RACIO 6000 kj na den v podobě 25ti porcí jídla a 5 x dopravou zdarma s přidanou hodnotu, že vás naučíme zdravě jíst!

Dobrý den,

předem bychom Vám chtěli poděkovat za projevený zájem o naše nutričně vyvážené jídlo zvané Fitness Food Menu.

 
OBJEDNÁVKA
Jídlo bude doručeno na uvedenou adresu předchozí den v časovém rozmezí 13 - 19 hodin. Pokud jste si zvolil/a platbu převodem bude Vám vystavena a předána během několika dní faktura, pokud platbu hotově, prosíme o předání uvedené částky kurýrovi v první den závozu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZÁVOZ MENU
Kurýr Vám rovněž vysvětlí i více informací a před prvním závozem se Vám sám ozve. Pokud není možné se dozvonit, spojit se telefonicky, ani menu zanechat u domu, považuje se menu za doručené bez nároku na kompenzaci. Označený dům číslem popisným a popsané zvonky nám velmi ulehčí doručení.
 
VÝLUKA
Pokud máte dovolenou, cestujete nebo si nemůžete z jakéhokoliv důvodu menu převzít, je možné učinit výluku, kterou je nutné nahlásit den před dnem závozu do 12 hodin nejlépe pomocí emailu nebo SMS. O dny výluky bude Vaše objednávka automaticky prodloužena.
 
PRODLOUŽENÍ
Poslední den objednávky Vám zašleme informační SMS o konci objednávky s dotazem o prodloužení, takže na konec objednávky nemusíte myslet. Na SMS stačí odpovědět počet dní a o víc se nemusíte již starat, objednávku vytvoříme a zašleme Vám potvrení na email. Na další den je možné prodloužit do 12 hodin.
 
JAK UŠETŘIT?
Znáte náš věrnostní program? Sleva při objednávce Fitness Food Menu na 20 dní 10,- Kč/den, při objednávce na 40 dní 20,- Kč sleva/den a při objednávce na 60 dní = sleva 30,-/den. Objednávka musí být učiněna na 20/40/60 dní v kuse, jednotlivé objednávky se nesčítají! Vystavíme Vám fakturu s měsíčními splátkami.
 
PENÍZE ZPĚT
Doporučte nás a profitujte! Při registraci jste obdrželi do emailu jedinečný odkaz. Pošlete ho svým známým, kolegům nebo rodině a profitujte 5% z jejich objednávek. Po přihlášení do systému si můžete zkontrolovat kdo se přes Vás přihlásil a nechat si provizi vyplatit nebo ji použít na zlevnění další objednávky.
 
DALŠÍ
Jakékoliv dotazy ohledně Fitness Food Menu režimu, jiné diety, zdravého stravování, změnu závozového místa, změnu porce, prodloužení objednávky, zrušení objednávky Vám rádi odpovíme/vyřídíme na tomto emailu. Zrušení objednávky bez opodstatněné reklamace podléhá storno poplatku 30%. Individuální objednávky (alergie, vynechávání intolerančních surovin) je navýšeno o 15 % oproti ceníkové ceně. Použité tašky i papírové přebaly můžete vracet našim kurýrům, stejně tak vymyté krabičky a my zařídíme jejich recyklaci.