Novinky

Slevová akce na 20 dní do Vánoc!

20.11.2018

Doplňujeme volnou kapacitu, akce platí pouze pro prvních 15 objednávek!

Od pondělí 26. listopadu je to přesně 20 dní stravování do naši Vánoční výluky, nabízíme slevu na objednávky na 20 dní na všechny programy 10,- Kč/den oproti ceníkové ceně.
Objednávky přijímáme do soboty 24. 11. Do poznámky napište "20 dní do Vánoc". Nečekejte na novoroční předsevzetí a vyzkoušejte naše menu již teď, ať to můžete od nového roku rozjet naplno!

Objednávku snadno vytvoříte zde: https://www.ffmenu.cz/podkrkonosi/objednavka/products

celý článek

Nově obsluhujeme tato místa

7.11.2018

Nový Bydžov, Chlumec nad Cidlinou, Hořice, Jičín, Vrchlabí, Nová Paka a přilehlé obce tímto směrem.
Hledáme partnery v oblasti fitness, zdravá výživa, welness, osobní trenéry, masáže, kadeřnictví či nehtová studia pro navázání spolupráce. Nabízíme provize z objednávek a lepší servis našim společným klientům. Naše služby se výborně doplňují a zákazníci díky tomu dostávají přidanou hodnotu! Napište nám na náš email, zavolejte nebo navštivte náš profil na Facebooku.

celý článek

Nejčastější dotazy a tipy

25.10.2018

V tomto článku jsou odpovědi na vaše nejčastější dotazy. Zvolit si správnou porci je jednoduché, nebo Vám poradíme. Objednávky přijímáme den předem do 12 hodin přes objednávku v horním menu. Vyzkoušejte naše jídlo na 5 dní! Zkušební týden stojí 1600 Kč za menu RACIO 6000 kj na den v podobě 25ti porcí jídla a 5 x dopravou zdarma s přidanou hodnotu, že vás naučíme zdravě jíst!

celý článek

Zdravé vánoční cukroví

18.9.2018

Vánoční cukrovíPřipravili jsme pro Vás naše Fitness Food cukroví, díky kterému se nemusíte obávat nadbytečných kilogramů. Tradiční vánoční cukroví, ale se surovinami s přidanou hodnotou slova zdraví: karobová čokoláda, ořechy, sušené ovoce, med, javorový sirup, stevie, špaldová, amarantová mouka apd...to vše obsahuje vyjímečné FF cukroví. Navíc bez starostí, nákupů a bolavých zad nad loupáním ořechů :))) Již loni jsme našim zákazníkům před Vánoci poslali malou ochutnávku, letos rozjíždíme tento vánoční projekt naplno!

celý článek

Základem zdravého stravování je pět jídel denně

14.9.2018

Snažíme se vysvětlit našim zákazníkům v čem spočívá filozofie zdravého stravování, základem je pět nutričně vyvážených jídel denně s tříhodinovými pauzami, tělo si zvykne na pravidelnost a nemá potřebu si ukládat tuky na „horší časy“. Metabolismus se nastartuje jinak a my se díky tomu cítíme odpočatě, zdravě a připraveni na další aktivity.

celý článek

Zahajujeme výrobu po dovolené

30.7.2018

Dne 31.7. vaříme první krabičky na 1. srpna. Všechny aktivní objednávky začneme opět zavážet a přijímáme i objednávky nové na všechny trasy. Objednejte si prosíme přes objednávkový formulář.

celý článek

Jarní slevová akce

8.5.2018

Hubňete s námi do plavek a ušetřete na našem menu nemalé peníze!

Léto se blíží a je na čase zahájit odvodňovací a odtučňovací kůru do plavek. Do naši měsíční prázdninové výluky, kdy jste všichni na dovolených a po výletech zbývá ještě 7 týdnů. To je dle našich zkušeností krásných 7 kg dole z Vaši postavy, o které ještě můžete přijít. Proto nabízíme akci, kde Vám za těchto 35 dní (7 týdnů) poskytneme cenu jako za odběr 40 dní což vychází 20,-Kč sleva/den. Je nutné si objednat do pátku 11. 5. do 12 hodin pro získání této slevy!

celý článek

Měníme naše stravovací programy

28.3.2018

Od dubna měníme naše stravovací programy abychom se přiblížili ještě více Vašim potřebám! Toto je naše nová nabídka, kde Racio znamená moderní způsob stravování pro každého. Program Aktiv je určen pro zákazníky, kteří již vědí co potřebují a odpovídá přesné hodnotě jejich bazálního metabolismu. Veget je varianta programu Racio, kde budeme nahrazovat maso rostlinými bílkovinami. Program Muscle má jiný poměr makroživin (bílkovin, tuků a sacharidů) a budete si v něm moci dopřát druhou večeři je totiž vícefrekvenční. Pátý program zvaný Performance je určen pro profíky, obsahuje málo sacharidů a je nízkofrekvenční (jen 3 chody), efektivní pro regeneraci a obsahuje plnou nálož tuků a bílkovin. Tak na co máte chuť Vy? :)

celý článek

Klíčíte? My ano!

6.2.2018

Zdravé luštěninové klíčky, si můžete za tři dny naklíčit doma v pet láhvi. U nás na provozovně se klíčí každý týden, je to velmi jednoduché. Nejvíce se používají mungo fazole a lze klíčit i ostatní luštěniny - cizrna, čočka, hrách i semínka např. řeřicha. Klíčky obsahují veliké množství bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Tento týden jste je mohli ochutnat ve středeční svačině - Mungo salátek se zelím a dýňovým plátkem. Přikládáme několik článků o klíčení...

celý článek

Objednávky na leden

20.12.2017

Přijímáme objednávky od nového roku! První závoz v roce 2018 bude 7. ledna v odpoledních hodinách. Pro objednání (nový zákazník) vyplňte prosíme objednávku po kliku na rychlá objednávka v horním menu. Stávající zákazníci stačí když objednají přes SMS. Po zpracování objednávky Vám pošleme potvrzení. Dejte Vašim předsevzetím reálnou podobu!

celý článek