Novinky

Zdravé vánoční cukroví

18.9.2018

Vánoční cukrovíPřipravili jsme pro Vás naše Fitness Food cukroví, díky kterému se nemusíte obávat nadbytečných kilogramů. Tradiční vánoční cukroví, ale se surovinami s přidanou hodnotou slova zdraví: karobová čokoláda, ořechy, sušené ovoce, med, javorový sirup, stevie, špaldová, amarantová mouka apd...to vše obsahuje vyjímečné FF cukroví. Navíc bez starostí, nákupů a bolavých zad nad loupáním ořechů :))) Již loni jsme našim zákazníkům před Vánoci poslali malou ochutnávku, letos rozjíždíme tento vánoční projekt naplno!

celý článek

Zahajujeme výrobu po dovolené

30.7.2018

Dne 31.7. vaříme první krabičky na 1. srpna. Všechny aktivní objednávky začneme opět zavážet a přijímáme i objednávky nové na všechny trasy. Objednejte si prosíme přes objednávkový formulář.

celý článek

Jarní slevová akce

8.5.2018

Hubňete s námi do plavek a ušetřete na našem menu nemalé peníze!

Léto se blíží a je na čase zahájit odvodňovací a odtučňovací kůru do plavek. Do naši měsíční prázdninové výluky, kdy jste všichni na dovolených a po výletech zbývá ještě 7 týdnů. To je dle našich zkušeností krásných 7 kg dole z Vaši postavy, o které ještě můžete přijít. Proto nabízíme akci, kde Vám za těchto 35 dní (7 týdnů) poskytneme cenu jako za odběr 40 dní což vychází 20,-Kč sleva/den. Je nutné si objednat do pátku 11. 5. do 12 hodin pro získání této slevy!

celý článek

Měníme naše stravovací programy

28.3.2018

Od dubna měníme naše stravovací programy abychom se přiblížili ještě více Vašim potřebám! Toto je naše nová nabídka, kde Racio znamená moderní způsob stravování pro každého. Program Aktiv je určen pro zákazníky, kteří již vědí co potřebují a odpovídá přesné hodnotě jejich bazálního metabolismu. Veget je varianta programu Racio, kde budeme nahrazovat maso rostlinými bílkovinami. Program Muscle má jiný poměr makroživin (bílkovin, tuků a sacharidů) a budete si v něm moci dopřát druhou večeři je totiž vícefrekvenční. Pátý program zvaný Performance je určen pro profíky, obsahuje málo sacharidů a je nízkofrekvenční (jen 3 chody), efektivní pro regeneraci a obsahuje plnou nálož tuků a bílkovin. Tak na co máte chuť Vy? :)

celý článek

Informace o plánovaných výlukách FFM

12.3.2018

Velikonoční výluka: 1. - 2. 4. (poslední menu přivezeme ve čtvrtek 29. 3. a první po výluce v úterý 3. 4.)
Svátek práce: výluka 1. a 2. 5. (poslední menu přivezeme ve čtvrtek 26. 4. a první po výluce ve středu 2. 5.)
Den vítězství: výluka 6. - 8. 5. (poslední menu přivezeme ve čtvrtek 3. 4. a první po výluce ve středu 9. 5.)
Dovolená: výluka 1.7. - 30.7. (poslední menu přivezeme ve čtvrtek 28. 6. a první po výluce v úterý 31. 7.)
O tyto dny jsou vaše objednávky prodlužovány automaticky již při zadávání objednávky, která do těchto termínů zasahuje.

celý článek

Klíčíte? My ano!

6.2.2018

Zdravé luštěninové klíčky, si můžete za tři dny naklíčit doma v pet láhvi. U nás na provozovně se klíčí každý týden, je to velmi jednoduché. Nejvíce se používají mungo fazole a lze klíčit i ostatní luštěniny - cizrna, čočka, hrách i semínka např. řeřicha. Klíčky obsahují veliké množství bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Tento týden jste je mohli ochutnat ve středeční svačině - Mungo salátek se zelím a dýňovým plátkem. Přikládáme několik článků o klíčení...

celý článek

Objednávky na leden

20.12.2017

Přijímáme objednávky od nového roku! První závoz v roce 2018 bude 7. ledna v odpoledních hodinách. Pro objednání (nový zákazník) vyplňte prosíme objednávku po kliku na rychlá objednávka v horním menu. Stávající zákazníci stačí když objednají přes SMS. Po zpracování objednávky Vám pošleme potvrzení. Dejte Vašim předsevzetím reálnou podobu!

celý článek

Informace o vánoční výluce FFM

2.11.2017

Vánoční výluka z výroby Fitness Food Menu bude ve dnech 24. 12. 2017 až do 4. 1. 2018. To znamená, že Vám přivezeme poslední menu ve čtvrtek  21. prosince 2017 a první opět v novém roce v neděli dne 7. 1. 2018. O tyto dny výluky jsou všechny vaše objednávky prodlouženy automaticky.

celý článek