Novinky

Novinky z Fitness Food Menu

2.8.2017

Po měsíční výluce opět rozvážíme Fitness food menu, nově i do regionu – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Přelouč a okolí. Ve volném měsíci jsme kompletně vyčistili kuchyň, zmapovali nový region a hledali nové partnery pro Vás naše zákazníky, aby jste mohli naše služby využít na plno.

celý článek

Naši partneři, kteří v tom jednou s námi

10.5.2017

Mámě již pěknou síť partnerů, kteří Vám pomáhají společně s našim jídlem vypadat a cítit se skvěle! Toto jsou nejbližší co se týká vzdálenosti. Partnerskou síť budujeme a rozšiřujeme stále. Máme zájem spolupracovat s fitness centry, prodejnami zdravé výživy, trenéry, salóny krásy či welness centry. Nabízíme zajímavý provizní systém, ale hlavně chceme pomáhat lidem v jejich úsilí ve fitness, aby nebyli naši zákazníci unaveni po jídle, dostali pěknou dávku vitamínů, minerálů a hlavně bílkovin.

celý článek

Informace o výlukách Fitness food menu

25.4.2017

Informujeme o výlukách dodávky FFM v těchto termínech. Svátek práce - poslední menu přivezeme ve čtvrtek 27 .5. a pak menu přivezeme opět v úterý 2. 5. Další výluka je Den vítězství kdy přivezeme poslední jídlo 4. 5. a pak menu přivezeme v úterý 9. 5. Poslední plánovaná výluka je dovolená v červenci, to přijedeme naposledy 29. 6. a poté opět začínáme 30. 7. kdy přivezeme jídlo na pondělí 31. 7. Děkujeme za pochopení a věříme, že pro vás budou tyto výluky v

celý článek

Pořádáme ochutnávku v Trutnově

8.2.2017

Ve středu 15.2. od 17 hodin rozbalíme náš ochutnávkový stánek ve Olfin Car Fitness Horská v Trutnově. Během ochutnávky sleva 10 % na naše menu. Při vyplnění našeho dotazníku možnost vyhry 5ti denního stravování na zkoušku zdarma! Přijďte ochutnat a zeptat se na to co Vás zajímá! Rádi Vám vše vysvětlíme!

celý článek

Těšte se na nové chutě a jídla našeho menu

4.1.2017

Vážení zákazníci i nezákazníci, od začátku roku 2017 prošly naše postupy výroby vyváženého jídla velkou změnou. Kompletně jsme přepracovali strukturu jídel a chutí. Vyřadili jsme suroviny, které se u vás nesetkali s úspěchem, zařadili jsme do jídelníčku vepřové maso, navýšili jsme poměr zdravých tuků a snažíme se častěji péci vlastní pečivo. Doufáme, že Vás tato změna příjemně překvapí a bude Vám naše menu chutnat ještě více než doposud. Kdo si nechce objednat menu, může si objednat alespoň naši kuchařku, kde je 150 našich receptů - jednoduchých, zdravých a chutných jídel. Objednat kuchařku je možné z našeho webu přes formulář.

celý článek

Vánoční dárkový poukaz PRO ZDRAVÍ s Fitness food menu

22.11.2016

Opět si kladate otázku, co darovat k letošním Vánocům? My jsme ji vyřešili za Vás! Není nic lepšího než věnovat zdravé stravování svým blízkým či kamarádům. Hodí se pro všechny věkové kategorie, kterým není lhostejný jejich životní styl. Darujte osvědčený a vyzkoušený produkt Fitness food menu!

celý článek

Nový partner FFM

15.11.2016

Naším novým partnerem, kde lze objednat Fitness food menu s 5% slevou je prodejna Zdravé výživy Karly Jaroušové, Úpice, Pod Městem. V této prodejně Vám rádi poradí ohledně objednávky FFM a můžete si tam nakoupit z velkého sortimentu zdravé výživy. V druhé části prodejny je možno nakoupit i stravu pro vaše domácí zvířata a mazlíčky.

http://www.cestakezdravi.dxnkava.cz

celý článek

Zdravé vánoční cukroví

18.9.2018

Vánoční cukroví

Připravili jsme pro Vás naše Fitness Food cukroví, díky kterému se nemusíte obávat nadbytečných kilogramů. Tradiční vánoční cukroví, ale se surovinami s přidanou hodnotou slova zdraví: karobová čokoláda, ořechy, sušené ovoce, med, javorový sirup, stevie, špaldová, amarantová mouka apd...to vše obsahuje vyjímečné FF cukroví. Navíc bez starostí, nákupů a bolavých zad nad loupáním ořechů :))) Již loni jsme našim zákazníkům před Vánoci poslali malou ochutnávku, letos rozjíždíme tento vánoční projekt naplno!

 

celý článek

Náš zákazník na Paralympiádě v Riu

21.9.2016

Jeden náš zákazník nám posílá pozdrav z Ria. Rádi se o něj s vámi podělíme. Podporujeme Trutnovský F-team, jehož je paralympik Aleš Kisý členem. Na letních hrách v Riu se umístil na krásném 5. místě a to v hodu koulí. Protože jsme ho na cestu vybavili naším tričkem Fitness food menu, nemůže chybět na tomto pozdravu. Děkujeme Aleši!

Podporujeme nejrůznější sportovce, sportovní klání, oddíly a vše co souvisí se sportem, zdravou výživou a zdravým životním stylem. Pro žádosti o podporu se na nás neváhejte obrátit, rádi navážeme spolupráci, přijedeme s ochutnávkou nebo vysvětlíme základní principy zdravé výživy.

celý článek