Novinky

Základem zdravého stravování je pět jídel denně

22.8.2016

Snažíme se vysvětlit našim zákazníkům v čem spočívá filozofie zdravého stravování, základem je pět nutričně vyvážených jídel denně s tříhodinovými pauzami, tělo si zvykne na pravidelnost a nemá potřebu si ukládat tuky na „horší časy“. Metabolismus se nastartuje jinak a my se díky tomu cítíme odpočatě, zdravě a připraveni na další aktivity.

celý článek

Příjmeme posilu do našeho kuchařského týmu!

11.7.2016

Do našeho kolektivu příjmeme kuchaře/kuchařku na výrobu Fitness food menu. Požadujeme praxi v oboru, radost z vaření, zájem o zdravou výživu, čistotnost. Nabízíme práci v mladém kolektivu s patřičným finančním ohodnocením včetně příspěvků na jídlo a dopravu. Nástup možný od 1. srpna 2016. Zájemci prosíme pište na podkrkonosi@ffmenu.cz nebo volejte 603 727 994.

celý článek

Plánovaná dovolená FF menu Podkrkonoší

26.5.2016

Vážení zákazníci, dovolujeme si oznámit termíny plánovaných výluk FF menu. Píšeme dny, kdy nepřijedeme. 

O tyto dny je objednávka automaticky prodloužena:

neděle 17. července - neděle 31. července - dovolená
úterý 5. 7. 2016 - státní svátek
čtvrtek 11. 8. 2016 - výluka z technických důvodů

Děkujeme za pochopení!

celý článek

Lion Nutrition

12.5.2016

Zahájili jsme spolupráci s výrobcem potravinových doplňků náchodskou firmou LION Nutrition, která vyrábí a prodává různé vysokobílkovinové proteiny, spalovače tuků, okysličovače krve, sady vitamínů, minerálů a další. Ve spolupráci s touto firmou nabízíme našim zákazníkům 15% slevu na jejich výrobky. Stačí při objednávce uvést slevový kód FFM a náš kurýr vám jejich produkty přiveze s taškou FF menu většinou do dvou dnů.

celý článek

Zajištujeme stravování pro Ratibořický maraton

21.4.2016

Tuto neděli ve 12:00 startuje ze Sparty v Úpici Ratibořický maraton. Na startovním poli bude asi 500 závodníků na horských kolech pro které uvaříme Celozrnné špagety s bylinkovým pestem, oříšky a Parmazánem. Zveme všechny naše fanoušky na tento krásný závod, který měří 48 km (převýšení 660 m) - trasa vede po asfaltu, zpevněných lesních a polních cestách, loukách a lesních pěšinách. Jede se krásnou přírodou krajiny bratří Čapků a Babiččina údolí. Trasa těsně míjí Ratibořice. Přihlásit se mohou i děti na kratší trasu, letos se nově jede i vložený závod elektrokol.

Výborná příležitost jak si protáhnout tělo a spálit trochu zimních tukových zásob, v cíli na Vás bude čekat Vaše FF menu!

https://www.facebook.com/events/1286821018012034/

celý článek

Pořádáme ochutnávku v Náchodě

21.4.2016

Dnes od 18 hodin pořádáme ochutnávku Fitness food menu v Náchodě u našeho partnera Studio nových sportů - Bavte se pohybem, kde budete moci objednat naše menu s 10 % slevou.

celý článek

Výluka FF menu

10.2.2016

Fitness food menu má z technických důvodů do 9. března výluku, objednávky přijímáme a další nutričně vyvážené 5-ti chodové menu vám přivezeme opět ve středu 9. března. Děkujeme za pochopení!

celý článek

Novinky z Fitness food podkrkonoší

5.1.2016

Hubňete bez práce! Naučíme vás správným stravovacím návykům s naším nutričně vyváženým menu na celý týden. Jezdíme každý den s čerstvým jídlem v těchto obcích: Červený Kostelec, Rtyně v Podkrkokonoší, Úpice, Trutnov a v přilehlých lokalitách. Od dnešního dne nově vyrážíme na Dvůr Králové. Přijímáme stravenky, vaříme pro vegetariány a všechno nás to baví! 
I dieta může chutnat skvěle!

celý článek

Tip na vánoční dárek!

16.12.2015

Nevíte co svým příbuzným pod stromeček? Pořiďte jim zkušební týden našeho tělu prospěšného Fitness food menu. Buď Vám zašleme/přivezeme poukaz nebo vyplňte objednávkový formulář, kde napište do poznámky Vánoční dárek a my se Vašemu příbuznému ozveme až po Vánocích!

celý článek