Novinky

Nový partner FFM

15.11.2016

Naším novým partnerem, kde lze objednat Fitness food menu s 5% slevou je prodejna Zdravé výživy Karly Jaroušové, Úpice, Pod Městem. V této prodejně Vám rádi poradí ohledně objednávky FFM a můžete si tam nakoupit z velkého sortimentu zdravé výživy. V druhé části prodejny je možno nakoupit i stravu pro vaše domácí zvířata a mazlíčky.

http://www.cestakezdravi.dxnkava.cz

celý článek

Zdravé vánoční cukroví

18.9.2018

Vánoční cukroví

Připravili jsme pro Vás naše Fitness Food cukroví, díky kterému se nemusíte obávat nadbytečných kilogramů. Tradiční vánoční cukroví, ale se surovinami s přidanou hodnotou slova zdraví: karobová čokoláda, ořechy, sušené ovoce, med, javorový sirup, stevie, špaldová, amarantová mouka apd...to vše obsahuje vyjímečné FF cukroví. Navíc bez starostí, nákupů a bolavých zad nad loupáním ořechů :))) Již loni jsme našim zákazníkům před Vánoci poslali malou ochutnávku, letos rozjíždíme tento vánoční projekt naplno!

 

celý článek

Náš zákazník na Paralympiádě v Riu

21.9.2016

Jeden náš zákazník nám posílá pozdrav z Ria. Rádi se o něj s vámi podělíme. Podporujeme Trutnovský F-team, jehož je paralympik Aleš Kisý členem. Na letních hrách v Riu se umístil na krásném 5. místě a to v hodu koulí. Protože jsme ho na cestu vybavili naším tričkem Fitness food menu, nemůže chybět na tomto pozdravu. Děkujeme Aleši!

Podporujeme nejrůznější sportovce, sportovní klání, oddíly a vše co souvisí se sportem, zdravou výživou a zdravým životním stylem. Pro žádosti o podporu se na nás neváhejte obrátit, rádi navážeme spolupráci, přijedeme s ochutnávkou nebo vysvětlíme základní principy zdravé výživy.

celý článek

Příjmeme posilu do našeho kuchařského týmu!

11.7.2016

Do našeho kolektivu příjmeme kuchaře/kuchařku na výrobu Fitness food menu. Požadujeme praxi v oboru, radost z vaření, zájem o zdravou výživu, čistotnost. Nabízíme práci v mladém kolektivu s patřičným finančním ohodnocením včetně příspěvků na jídlo a dopravu. Nástup možný od 1. srpna 2016. Zájemci prosíme pište na podkrkonosi@ffmenu.cz nebo volejte 603 727 994.

celý článek

Plánovaná dovolená FF menu Podkrkonoší

26.5.2016

Vážení zákazníci, dovolujeme si oznámit termíny plánovaných výluk FF menu. Píšeme dny, kdy nepřijedeme. 

O tyto dny je objednávka automaticky prodloužena:

neděle 17. července - neděle 31. července - dovolená
úterý 5. 7. 2016 - státní svátek
čtvrtek 11. 8. 2016 - výluka z technických důvodů

Děkujeme za pochopení!

celý článek

Lion Nutrition

12.5.2016

Zahájili jsme spolupráci s výrobcem potravinových doplňků náchodskou firmou LION Nutrition, která vyrábí a prodává různé vysokobílkovinové proteiny, spalovače tuků, okysličovače krve, sady vitamínů, minerálů a další. Ve spolupráci s touto firmou nabízíme našim zákazníkům 15% slevu na jejich výrobky. Stačí při objednávce uvést slevový kód FFM a náš kurýr vám jejich produkty přiveze s taškou FF menu většinou do dvou dnů.

celý článek

Zajištujeme stravování pro Ratibořický maraton

21.4.2016

Tuto neděli ve 12:00 startuje ze Sparty v Úpici Ratibořický maraton. Na startovním poli bude asi 500 závodníků na horských kolech pro které uvaříme Celozrnné špagety s bylinkovým pestem, oříšky a Parmazánem. Zveme všechny naše fanoušky na tento krásný závod, který měří 48 km (převýšení 660 m) - trasa vede po asfaltu, zpevněných lesních a polních cestách, loukách a lesních pěšinách. Jede se krásnou přírodou krajiny bratří Čapků a Babiččina údolí. Trasa těsně míjí Ratibořice. Přihlásit se mohou i děti na kratší trasu, letos se nově jede i vložený závod elektrokol.

Výborná příležitost jak si protáhnout tělo a spálit trochu zimních tukových zásob, v cíli na Vás bude čekat Vaše FF menu!

https://www.facebook.com/events/1286821018012034/

celý článek

Pořádáme ochutnávku v Náchodě

21.4.2016

Dnes od 18 hodin pořádáme ochutnávku Fitness food menu v Náchodě u našeho partnera Studio nových sportů - Bavte se pohybem, kde budete moci objednat naše menu s 10 % slevou.

celý článek

Výluka FF menu

10.2.2016

Fitness food menu má z technických důvodů do 9. března výluku, objednávky přijímáme a další nutričně vyvážené 5-ti chodové menu vám přivezeme opět ve středu 9. března. Děkujeme za pochopení!

celý článek