+420 728 079 226

Novinky

 

Akce na září 20+5 dní ZDARMA

11.9.2018

AKCE 20+5 dní ZDARMA
- jídlo bez vaření a nákupů s dopravou domů / do práce ZDARMA
- vyvážená celodenní strava z kvalitních surovin
- OBJEDNÁVEJTE JEŠTĚ DNES

 

Michaela Rajsiglová
tel.: +420 728 079 226
e-mail: info@ffmenu.cz

celý článek

Čerstvé informace z naší nabídky

11.9.2018

Milí příznivci Fitness Food Menu,
milí příznivci moderní formy stravování,
právě v těchto dnech jsme pro Vás dokončili nový informační materiál o rozsahu a možnostech námi nabízených služeb. Fitness Food Menu představuje moderní formu stravování v řadě různých variant. Umíme prostřednictvím kvalitní stravy plnit rozličná přání našich zákazníků. Pomáháme nejen s řízenou redukcí váhy našich klientů, ale také nabízíme možnost pravidelného stravování, které je klíčovým aspektem zdravého životního stylu, navíc k rozmanitosti a kvalitě, která je na našem trhu zcela ojedinělá.

Fitness Food Menu není pouhá krabičková dieta, jedná se o životní styl, formu zdravého stravování v době, která správné životosprávě "nenahrává".

S Fitness Food Menu lze redukovat váhu, tedy využít našich služeb pro klasickou dietu, rovněž ale umíme pomoci s výživou bez potřeby redukce váhy lidem s náročným profesním režimem, umíme zajistit výživu pro sportovce a řadu dalších.

Jídlu, resp. stravování opravdu rozumíme !
Nabídka jídel je neskutečně pestrá a dodávaná strava je velmi kvalitní, samozřejmě hygienicky balená a nutričně vyvážená.

Prohlédněte si níže nabídnuté soubory a zvažte, zda není naše nabídka určena právě vám.
Vaše Fitness Food Menu Slovácko

celý článek